X
Ładowanie...

Tanie loty Arrecife Uppsala

już od 75 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arrecife Uppsala

Przewodnik po lotach Arrecife Uppsala

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Lanzarote - Uppsala

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Lanzarote - Uppsala w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Syndrom jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie lotu na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: senność, dezorientacja, ból głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić objawy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Lanzarote - Uppsala zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Lanzarote - Uppsala - informacje, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Spożywaj znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Lanzarote - Uppsala - wskazówki jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Lanzarote postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed wylotem Lanzarote - Uppsala powinieneś zasięgnąć opinii specjalisty.