X
Ładowanie...

Tanie loty Arusha Kilimanjaro Neapol

już od 199 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
19 lip (czw)
Ryanair
Warszawa
08 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
16 lip (pon)
Ryanair
Warszawa
21 sie (wto)
Ryanair
Neapol
22 sie (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Arusha Kilimanjaro Neapol

Przewodnik po lotach Arusha Kilimanjaro Neapol

Dziecko w podróży Arusha Kilimanjaro - Neapol - poradnik dla opiekunów

Planujesz wycieczkę samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy krótką listę zagadnień, który każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Arusha Kilimanjaro - Neapol.

Wiek malucha a koszt biletu do Arusha Kilimanjaro - Neapol

Koszt tak naprawdę zależy od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem podróżować będzie inny opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie posiadać pisemną zgodę rodziców oraz  zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Arusha Kilimanjaro do Neapol

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub opłać niemowlakowi miejsce. Masz wtedy możliwość przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy dziecko może mieć bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług której