X
Ładowanie...

Tanie loty Astrachań Aktau

już od 843 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kazachstan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kazachstan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Tashkent
24 gru (wto)
Air Astana
Lot bezpośredni
Ałma Ata
26 gru (czw)
Air Astana
Lot bezpośredni
Tashkent
24 gru (wto)
Air Astana
Lot bezpośredni
Ałma Ata
30 gru (pon)
Air Astana
Lot bezpośredni
Warszawa
31 mar (wto)
Air Baltic
Ałma Ata
03 kwi (pią)
Air Baltic
Warszawa
12 kwi (nie)
Air Baltic
Ałma Ata
22 kwi (śro)
Air Baltic
Warszawa
16 kwi (czw)
Air Baltic
Ałma Ata
22 kwi (śro)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Astrachań Aktau

Przewodnik po lotach Astrachań Aktau

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie odprawa i poruszanie się po lotnisku. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to jest na pewno trudne przeżycie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać przed wylotem i jak się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeśli latasz na terenie Europy, konieczny będzie jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty astracha - Shevchenko, uznają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic zabierać, potrzebne jest tylko potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które nosisz w spodniach, połóż tam także torbę, odzienie wierzchnie czy szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów astracha - Shevchenko

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on tak przestronny, że na pewno się do niego spakujesz. Jednakze warto każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a cała struktura mocno skręconych bluzek nie została rozwalona.

Na wierzchu połóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się by na górze była również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu należy włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować starannie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu znajdź informację, jakie rzeczy można wnosić do samolotu w tanich lotach astracha - Shevchenko.