X
Ładowanie...

Tanie loty Astrachań Atyrau

już od 843 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kazachstan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kazachstan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Tashkent
24 gru (wto)
Air Astana
Lot bezpośredni
Ałma Ata
26 gru (czw)
Air Astana
Lot bezpośredni
Tashkent
24 gru (wto)
Air Astana
Lot bezpośredni
Ałma Ata
30 gru (pon)
Air Astana
Lot bezpośredni
Warszawa
31 mar (wto)
Air Baltic
Ałma Ata
03 kwi (pią)
Air Baltic
Warszawa
12 kwi (nie)
Air Baltic
Ałma Ata
22 kwi (śro)
Air Baltic
Warszawa
16 kwi (czw)
Air Baltic
Ałma Ata
22 kwi (śro)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Astrachań Atyrau

Przewodnik po lotach Astrachań Atyrau

Co z telefonem w czasie latania astracha - Atyrau?

Niewątpliwie nie raz oglądając w filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy informację o potrzebie wyłączenia smartfonów. Równocześnie mamy świadomość, że do samolotu astracha - Atyrau możemy wnieść urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie działa i czy faktycznie, przewoźnik zezwoli nam skorzystać z tych urządzeń podczas przelotu?

Musimy je pokazać w czasie odprawy na przelot astracha - Atyrau

Do samolotu możemy wnieść niektóre sprzęty, mimo wszystko zawsze musimy je pokazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wówczas trzeba je wyciągnąć z torby oraz wsadzić do specjalnego pojemnika. Trzeba wiedzieć, że tanie loty astracha - Atyrau zezwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, ale używanie z niej jest kategorycznie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również mamy prawo wnieść na lot astracha - Atyrau, ale nie będziemy mogli z nich skorzystać?

Kiedy można załączyć sprzęty elektroniczne podczas lotu astracha - Atyrau?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie najkrótszej możliwości przelotu, może się okazać, że będziemy się nudzić i będziemy szukali rozrywki. Dlatego mamy prawo korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale w konkretnym momencie. W czasie lądowania i startowania, wszystkie linie, także te oferujące tanie loty astracha - Atyrau, oczekują zupełnego wyłączenia tych sprzętów, aby nie zakłócały pracy komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Ważne jest mimo wszystko to, żeby przez cały lot astracha - Atyrau, okazały się być one ustawione w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na czas przelotu astracha - Atyrau muszą być wyłączone.

Myślmy o pozostałych podróżnych

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty jaką dają nam tanie loty astracha - Atyrau oraz załączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale pamiętajmy, że na pokładzie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać innym podróżnym. A w czasie danego lotu astracha - Atyrau musimy słuchać zaleceń obsługi lotu.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie są wytyczne użytkowania z przeróżnych urządzeń podczas lotu astracha - Atyrau. Zobaczmy, w którym momencie mamy prawo je uruchomić, a w którym muszą być odłączone i w jaki sposób możemy je wnieść do samolotu. Tylko wtedy, mamy prawo posiadać gwarancję, że nasz przelot jest bezpieczny.