X
Ładowanie...

Tanie loty Asuncion Warszawa

już od 42 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Warszawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Warszawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
19 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Asuncion Warszawa

Przewodnik po lotach Asuncion Warszawa

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Asuncion - Warszawa

Lecisz w podróż do Asuncion - Warszawa i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem przewozu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Asuncion - Warszawa przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Asuncion - Warszawa musisz obowiązkowo zadeklarować go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Asuncion - Warszawa, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane torby, które w pełni zabezpieczają akcesoria oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Warto pamiętać, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Warszawa bez szwanku.