X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Alexandroupolis

już od 2052 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Alexandroupolis

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Alexandroupolis
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 wrz (nie)
Lufthansa
Alexandroupolis
06 wrz (czw)
Aegean Air
Gdańsk
01 wrz (sob)
SAS
Alexandroupolis
05 wrz (śro)
Aegean Air
Gdańsk
02 wrz (nie)
SAS
Alexandroupolis
05 wrz (śro)
Aegean Air
Gdańsk
31 sie (pią)
Lufthansa
Alexandroupolis
05 wrz (śro)
Aegean Air
Gdańsk
01 wrz (sob)
SAS
Alexandroupolis
04 wrz (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Alexandroupolis

Przewodnik po lotach Ateny Alexandroupolis

Czy dzieci polecą Ateny - Alexandroupolis bez opiekuna?

Dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są z niesamowitą uwagą oraz obsłużone okazują się być nie raz jak klienci specjalni. Z tego powodu właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w większości przypadków, mamy prawo liczyć na przepuszczenie w czasie wsiadania do samolotu, czy na pozyskanie najdogodniejszego miejsca. Ale w jaki sposób wygląda taka wyprawa dziecka. Czy realne będą tanie loty Ateny - Alexandroupolis, gdzie dziecko poleci samo?

Poznajmy się z zasadami linii lotniczych

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że każda linia lotnicza ma swoje wytyczne, jeżeli chodzi o tanie loty Ateny - Alexandroupolis i dzieci. Z tego powodu warto się porozumieć z tym konkretnym, aby uzyskać wyjaśnienia na intrygujące nas pytania. Przeważnie dziecko do 5 lat nie ma prawa lecieć Ateny - Alexandroupolis bez osoby starszej. Niejednokrotnie za osobę starszą, która ma prawo stać się opiekunem w czasie lotu, uważa się jednostki, które skończyły 15 lat. Jednak aby się dowiedzieć, że ta linia wieku starczy na lot Ateny - Alexandroupolis, na który wykupiliśmy bilet za jedyne faktycznie wystarczy. Musimy skontaktować się z konkretnym przewoźnikiem.

Szansa skorzystania z osoby towarzyszącej na lot Ateny - Alexandroupolis

Potomstwo do 15 roku życia, zawsze powinno posiadać przy sobie kogoś starszego, dlatego na tanie loty Ateny - Alexandroupolis musimy się zdecydować razem z nim. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, trzeba się zorientować, czy na danych liniach, możliwe jest zorganizowanie opiekuna podczas przelotu. Niektórzy mają takie dodatkowe osoby, które podczas przelotu Ateny - Alexandroupolis lecą z dzieckiem oraz się nim zajmują. Rzecz jasna jeśli zgodzimy się skorzystać z takiej propozycji, to musimy się przygotować, że musimy dodatkowo zapłacić. Nie mniej, będzie to jakaś propozycja, jeżeli samodzielnie nie możemy lecieć. Jeżeli jest szansa wykupienia takiego opiekuna, to nie będzie tu miało znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez kilkanaście godzin, czy nasz lot będzie trwał tylko chwilę . Dany opiekun zostanie mu dany, a my możemy być spokojni.

Trzeba sprawdzić jakie okazują się być wytyczne podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie powinny mieć zagwarantowanego opiekuna, w którym momencie tanie loty Ateny - Alexandroupolis pozwalają im już na samodzielny przelot. Jedynie po poznaniu się z takimi wiadomościami, mamy pewność, że całość odpowiednio przygotujemy.