X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Barcelona

Przewodnik po lotach Ateny Barcelona

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Firmy lotnicze, także tanie loty  Ateny - Barcelona dają możliwość na wniesienie do samolotu sprzętu sportowego bez żadnego problemu. Oczywiście wiąże się to z innymi różnymi kosztami. Sprawdź informacje o transporcie sprzętu sportowego.

Transport roweru w samolocie

Istnieje możliwość wykupienia kolejnej sztuki bagażu i zapakowania do niego roweru. Rzecz jasna rower powinien być specjalnie naszykowany do przewozu. Powinieneś go przede wszystkim zapakować go w dedykowae do tego opakowanie z kartonu lub zrobione z folii.

Poza tym musisz spuścić powietrze z dentek i rozkręcić przednie koło. Można je przytroczyć do ramy. Kierownica powinna zostać delikatnie poluźniona i ułożona przy ramie. Także pedały powinny zostać zdjęte albo przekręcone do wewnątrz. W tym sposobie ustawienia sprzęt może być przetransportowany w bagażu tanich lotów Ateny - Barcelona.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe są przewożone jako bagaż sportowy. Trzeba je włożyć do specjalnego futerału, by nie uległy uszkodzeniom mechanicznym. Pozostały sprzęt narciarski, dla przykładu kask czy google, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Najczęściej jednakże zestaw nart z butami i kijkami są liczone jako jeden bagaż.

Cena transportu sprzętu narciarskiego zmienia się u różnych przewoźników. Nie wszystkie regularne linie lotnicze i tanie loty Ateny - Barcelona  doliczają opłatę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Czasem jednak przewozi się narty w ramach kosztów za zwykły bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.