X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Belgrad

już od 594 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Belgrad

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Belgrad
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
24 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
24 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
10 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
17 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Belgrad

Przewodnik po lotach Ateny Belgrad

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Ateny - Belgrad?

Planujesz podróż do Ateny - Belgrad i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, przeczytaj nasze porady, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży pasażerowie przesiadają się do innego samolotu, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. W jakim celu organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z portu wyjściowego do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, szczególnie w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Ateny - Belgrad Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Zasadniczo loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz dośc dużo czasu lub nie wiesz jak szukać takich lotów odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to skuteczny system, który wyszukuje połączenia z przesiadkamina trasie z Ateny do Belgrad najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich przewoźników.

Lot tranferowy – odprawa

W przypadku lotu przesiadkowego na samym początku podczas odprawy zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz na lotnisku startowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot z przesiadką Ateny - Belgrad - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny nadaje się w na lotnisku startowym i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Belgrad. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Ateny - Belgrad warto przeczytać, z regulaminem konkretnych linii lotniczych jak postępować w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Belgrad. Dlatego przed wylotem warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Ateny - Belgrad: