X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Ch De Gaulle

już od 292 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ch De Gaulle

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ch De Gaulle
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
27 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
02 kwi (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
01 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
02 kwi (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
27 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
03 kwi (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
27 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
04 kwi (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
01 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
03 kwi (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Ch De Gaulle

Przewodnik po lotach Ateny Ch De Gaulle

Pragniemy mieć miejsca blisko siebie podczas przelotu Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl)

Jeżeli lecimy Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl) z inną osobą, to pragniemy być w samolocie jak najbliżej siebie. Chcemy móc porozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta bliska osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Dlatego trzeba się zorientować, jak to wygląda u różnych przewoźników, ponieważ wówczas możemy odpowiednio dopasować ofertę pod siebie.

Losowo w czasie odprawy na lot Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl)

Musimy wiedzieć, że czasami w liniach lotniczych, miejsca rozdzielane są automatycznie w czasie odprawy. Jeśli chcemy podczas lotu Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl) mieć miejsce blisko kogoś nam bliskiego, to wówczas musimy za to zapłacić. Czasem tanie loty Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl) oferują nam szansę zamówienia fotela, pod warunkiem, że odprawiamy się w ustalonej ilości godzin przed odlotem. Warto zobaczyć, w jaki sposób to się dzieje na wybranym przez nas locie, nawet jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl), tak żebyśmy mogli w porę reagować oraz spróbować wpłynąć na przydzielanie foteli.

Niejednokrotnie fotele na lot Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl) będą zapewnione obok siebie

Rzecz jasna od każdej reguły są wyjątki. Jeśli zarezerwowaliśmy najtańszy bilet, to i tak, możemy mieć pewność, że potomstwo do 12 lat, będzie siedzieć obok nas. Tak samo jeśli będzie lecieć z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również za darmo będziemy mogli rezerwować miejsca w czasie przelotu Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl), tak żebyśmy byli obok siebie. Innym zespołem tu uprzywilejowanym, są ci pasażerowie, którzy mają specjalne karty lojalnościowe. Ci także będą mogli wybierać odpowiednie dla nich miejsca, bez konieczności ponoszenia kolejnej wpłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy wybraliśmy najkrótszy przelot, czy najdłuższy. Jeśli pragniemy, żeby ktoś określony miał miejsce blisko nas, musimy zobaczyć, jaką będziemy mieli szansę wyboru foteli. Tanie loty Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl) posiadają własne wytyczne, zależące od przewoźnika, dlatego trzeba się upewnić jak to wygląda. Przy dalszych przelotach, warto przemyśleć, czy nie będzie dobrze zapłacić za możliwość wybrania takiego miejsca oraz posiadać gwarancję, że rzeczywiście będziemy siedzieć jak najbliżej bliskich nam osób, z którymi zorganizowaliśmy tą trasę Ateny - Paryż (Charles De Gaulle Intl). Trzeba tylko prędzej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko przygotować.