X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Chios

już od 188 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
16 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Chios

Przewodnik po lotach Ateny Chios

W czasie podróży samolotem Ateny - Chios trzeba słuchać załogi lotu

Wchodząc na pokład samolotu będziemy zdani niejako na jego obsługę. Tu nie możemy o niczym samodzielnie zdecydować, a to znaczy, że musimy się poddać informacjom, jakie okażą się być przekazywane w naszą stronę. Dlatego też, trzeba wiedzieć o tym, że obsługa lotu Ateny - Chios jest świetnie wyszkolona, potrafi we właściwy sposób reagować w nieprzewidzianych wypadkach, a jeżeli będziemy stosować się do ich zaleceń, to nic niedobrego nie będzie miało prawa nam się przydarzyć.

Podczas podróży Ateny - Chios będą zajmowali się nami profesjonaliści

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że przewoźnicy dokładają sił, aby ich personel był jak najlepiej wyszkolony. Przez to do stewardess oraz stewardów będzie należeć zagwarantowanie nam bezpieczeństwa. Także jeżeli wykupimy tanie loty Ateny - Chios, mamy prawo być pewni, że przed startem przejrzą oni czy schowki bagażowe są dobrze zamknięte, czy wszystko w porządku jest z drzwiami, czy pasażerowie posiadają zapięte pasy. Dodatkowo w trakcie lotu Ateny - Chios także będą się przechadzać po kabinie, tak żeby zobaczyć czy nie ma miejsca coś niedobrego, co wymagałoby niezwłocznego przekazania kapitanowi lotu.

Instrukcje bezpieczeństwa podczas przelotu Ateny - Chios

To także do załogi lotu będzie należeć, żeby przed lotem Ateny - Chios przedstawić pasażerom wiadomości w odniesieniu do zachowań w razie niespodziewanych wypadków. Należy ich słuchać, ponieważ idzie tutaj o nasze bezpieczeństwo i o to, abyśmy w razie czego, potrafili działać we właściwy sposób. Również tanie loty Ateny - Chiosdają nam gwarancję, że w samolocie znajdą się ludzie, którzy będą potrafili udzielić pierwszej pomocy. Podczas startu i podchodzenia do lądowania dopilnują oni, aby wszystkie tacki i luźne rzeczy były zabrane, tak żeby nie dochodziło do żadnego wypadku. A jeśli coś nas zaniepokoi, to zawsze mamy prawo się skierować do obsługi ze swoim kłopotem, bez wątpienia z chęcią nam dopomogą.

Załoga będzie odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne będzie, żebyśmy stosowali się do ich poleceń, żebyśmy uważnie ich słuchali oraz żebyśmy się do nich odnosili z odpowiednim szacunkiem. I nie będzie miało tu znaczenia, że zdecydowaliśmy się na tanie loty Ateny - Chios. To specjaliści w swoim fachu i musimy umieć to zauważyć.