X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Fiumicino Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Fiumicino Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Fiumicino Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Fiumicino Arpt

Przewodnik po lotach Ateny Fiumicino Arpt

Jak odbywa się wchodzenie do samolotu Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci)

Żeby mieć możliwość lecieć w upragnioną podróż Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci) powinniśmy na początek wykonać odpowiednie procedury. Wszystko po to, żebyśmy mogli spokojnie polecieć i aby wszystko odbyło się w zgodzie z założeniami. Warto wcześniej zobaczyć, jak będzie wyglądać takie wchodzenie na pokład na lot Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci), abyśmy potem się bez potrzeby nie denerwowali.

Najpierw odprawa, następnie poczekalnia odlotów

Najpierw powinniśmy się przyszykować do odprawy i kontroli bezpieczeństwa. Kiedy te już zrobimy, będziemy poproszeni o przeniesienie się do poczekalni odlotów. Tutaj będziemy mogli sprawdzić, przez jaką bramkę musimy wejść, żeby wejść do samolotu i wykorzystać bilet na tanie loty Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci). Czasem takie wejście odbędzie się poprzez przejście przez specjalny rękaw. Odmiennym razem do samolotu będziemy przewiezieni specjalnym busem. Na tych samych monitorach co numer przejścia, będzie wyświetlona również godzina, o której możemy przez taką bramkę przejść. Mamy możliwość być pewni, że nawet tanie loty Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci) będą miały to wszystko wspaniale zorganizowane.

Kto ma pierwszeństwo przy wejściu na pokład Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci)?

Różni przewoźnicy dokładają starań, żeby usprawnić funkcjonowanie podróżnym, którzy wyrazili zgodę korzystać z ich usługi. Dlatego na tanie loty Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci)na początku wprowadzane są osoby z dzieciakami, niepełnosprawni oraz kobiety w ciąży. Jeżeli zakupiliśmy taką możliwość, to też mamy szansę liczyć na to, że wejdziemy na pokład Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci) na początku. Też na pierwszeństwo mogą nastawić się ci pasażerowie, którzy mają wykupione karty lojalnościowe. Trzeba się zorientować czy możemy liczyć na to pierwszeństwo. Jeżeli nie, to powinniśmy się namyślić, czy nie dopłacić trochę do najtańszego biletu, żeby to pierwszeństwo uzyskać.

Jeśli prędzej zorientujemy się, jak ma wyglądać wejście na pokład Ateny - Rome (Leonardo Da Vinci), to ma szansę się okazać, że daną procedurę przejdziemy spokojniej i nie będziemy się stresować. Przez to trzeba sprawdzić jak to prezentuje się, czego można się tutaj spodziewać, a także na jakie korzyści możemy tutaj się nastawić.