X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Helsinki

już od 512 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
16 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
18 sie (sob)
Air Baltic
Gdańsk
21 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
23 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
01 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
14 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
18 sie (sob)
Air Baltic
Gdańsk
22 sie (śro)
SAS
Helsinki
28 sie (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Helsinki

Przewodnik po lotach Ateny Helsinki

W czasie lotu Ateny - Helsinki trzeba stosować się do poleceń załogi lotu

Wsiadając na pokład samolotu jesteśmy skazani niejako na jego załogę. Tu nie będziemy mogli o niczym samodzielnie zdecydować, a to oznacza, że musimy się podporządkować komunikatom, jakie będą wysyłane w naszą stronę. Z tego też powodu, warto pamiętać o tym, że obsługa lotu Ateny - Helsinki będzie świetnie przyuczona, potrafi we właściwy sposób reagować w nieprzewidzianych wypadkach, a jeśli będziemy stosować się do ich zaleceń, to nic złego nie będzie miało prawa nam się stać.

Podczas lotu Ateny - Helsinki będą zajmowali się nami profesjonaliści

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że linie lotnicze dokładają sił, żeby ich załoga była jak najlepiej wyszkolona. Dlatego do stewardess oraz stewardów będzie należeć zagwarantowanie nam bezpieczeństwa. Także jeżeli zamówimy tanie loty Ateny - Helsinki, możemy być pewni, że przed wystartowaniem sprawdzą oni czy luki bagażowe są dobrze zamknięte, czy wszystko dobrze jest z drzwiami, czy wszyscy mają dopięte pasy. W dodatku w trakcie lotu Ateny - Helsinki także będą się przechadzać po kabinie, tak aby zobaczyć czy nie ma miejsca coś złego, co wymaga natychmiastowego zgłoszenia kapitanowi lotu.

Instrukcje bezpieczeństwa w czasie lotu Ateny - Helsinki

To również do załogi samolotu będzie należeć, aby przed startem Ateny - Helsinki przekazać podróżnym informacje odnośnie działań w razie niespodziewanych wypadków. Warto ich posłuchać, bo idzie tutaj o nasze bezpieczeństwo i o to, żebyśmy w razie potrzeby, umieli działać we właściwy sposób. Nawet tanie loty Ateny - Helsinkizapewniają nam gwarancję, że na pokładzie samolotu będą ludzie, którzy będą potrafili udzielić pierwszej pomocy. Podczas startowania oraz lądowania przypilnują oni, żeby wszystkie miseczki i nieprzypięte przedmioty były zabrane, tak aby nie dochodziło do żadnego zagrożenia. A jeżeli coś nas będzie niepokoić, to zawsze mamy prawo się skierować do załogi ze swoim kłopotem, bez wątpienia chętnie nam dopomogą.

Załoga będzie odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne będzie, abyśmy zastosowali się do ich zaleceń, abyśmy uważnie ich słuchali i abyśmy się do nich odzywali z należytym szacunkiem. I nie ma tu znaczenia, że zgodziliśmy się na tanie loty Ateny - Helsinki. To specjaliści w swoim fachu więc musimy potrafić to docenić.