X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Ioannina

już od 158 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Thira
28 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Ioannina

Przewodnik po lotach Ateny Ioannina

Niepełnosprawność a podróż samolotem Ateny - Ioannina

Coraz częściej samoloty, które oferowane okazują się być przez różnych przewoźników mogą być przygotowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znaczy to, że mogą oni swobodnie przemieszczać się w ten sposób, a dodatkowo jeszcze mogą oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Warto mimo wszystko zdawać sobie sprawę z paru spraw, tak aby posiadać pewność, że odpowiednio się do tego latania przyszykujemy, także jeżeli zamówimy tanie loty Ateny - Ioannina.

To co najistotniejsze zgłośmy przed lotem Ateny - Ioannina

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że ilość miejsc dla ludzi niepełnosprawnych w samolocie jest ograniczona. Dlatego od razu podczas rezerwacji na tanie loty Ateny - Ioannina musimy przekazać ten fakt liniom lotniczym tak żeby miały szansę one to zarejestrować i odpowiednio nas ulokować podczas podróży. Jeśli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to możemy na nim podjechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na specjalny wózek, i nim dostaniemy się do samolotu. Nasz będzie włożony do luku bagażowego oraz podprowadzony nam po wylądowaniu. Oczywiście podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek możemy liczyć na pomoc załogi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Trzeba posiadać świadomość, że także rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo posiadać gwarancję, że balkonik czy laska dopomagająca nam w poruszaniu się, nie będą doliczane do masy walizki. Znaczy to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. Dodatkowo nawet tanie loty Ateny - Ioannina pozwalają na darmową obecność psa przewodnika oraz co istotne, zezwalają żeby leciał on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli wiemy, że podczas podróży samolotem będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to należy to prędzej zgłaszać. Dodatkowo trzeba poznać swoje prawa, lecz także obowiązki, tak żebyśmy mieli gwarancję, że dobrze przyszykujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Ateny - Ioannina posiadają wiele ciekawych ofert, a ponieważ nie wykluczają one osób z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to warto z tego korzystać. To także znaczy, że znacznie częściej na spełnianie marzeń o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet osoby z niepełnosprawnością ruchową.