X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Ateny Kair

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Ateny Kair

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Aegean Air Ateny Kair

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Aegean Air Ateny Kair

Przewodnik po lotach Aegean Air Ateny Kair

Tanie latanie – kilka tricków

Tanie loty Ateny - Kair Aegean Airlines są możliwe i w trakcie organizowania nieplanowanego wypadu, i podczas planowania wakacji wcześniej. Potrzeba nieco sprytu i odrobiny czasu spędzonego na reaserchu w internecie, by odszukać najtańsze rozwiązanie. Na biletach można nieźle zaoszczędzić. Sprawdź, jak to zrobić.

Bilety z wyprzedzeniem

Rzecz jasna rezerwacja biletów na długo przed wylotem sprawi, że przeloty będą najtańsze. Statystyki wskazują, że najmniejszy koszt poniesiesz za bilety kupione mniej więcej dwa miesiące przed wyjazdem. Możesz także liczyć na tanie połączenia, korzystając z promocji parę dni przed wylotem. Najmniej korzystnych finansowo opcji spodziewaj się w dzień przed wyjazdem.

Najkorzystniejsza pora na podróż

Znaczenie ma czas kupowania biletów i godziny, w których odbywa się przelot. Na terenie Europy i do Stanów Zjednoczonych tanie loty są zaplanowane w okresie między 12 a 5 rano. W tym czasie jest bardzo mało podróżujących, zatem loty są najtańsze.

Ta zasada różni się w przypadku lotów do państw azjatyckich. Prawdopodobnie jest to związane szczególnie z długością przelotu, w tym wypadku wieczorne loty są najdroższe. Na tanie loty Ateny - Kair Aegean Airlines możesz liczyć przede wszystkim rano.

Rozpocznij weekend w czwartek

Zapewne nie zdziwisz się, że najdroższe loty są wieczorem w piątek. Dzieje się tak, ponieważ dużo osób organizuje urlop natychmiast po pracy. Zatem jeśli tylko masz taką możliwość, zdecyduj się na podróż w czwartek. Dodatkowo to będzie przyjemne przedłużenie wypadu, a przy tym zaoszczędzisz nawet 10% kwoty! A jeśli nie wyjeżdżasz na weekend, pomyśl nad wylotem we wtorek. Statystyki wskazują na to, że jest to najtańszy dzień.

Wybranie tanich lotów Ateny - Kair Aegean Airlines to najlepszy patent na zmniejszenie wszystkich kosztów. Pozwoli to na urozmaicenie urlopu –odłożone pieniądze możesz spożytkować na zobacznie największych atrakcji turystycznych.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ceuta Flen

Tanie loty Glarus Maribo

Tanie loty Genua Vevey

Tanie loty Vila Real Waedenswil

Tanie loty Engelberg Utrecht

Tanie loty Vopnafjordur Kristianstad

Tanie loty Degerfors Bakkafjordur

Tanie loty Milos Hemavan

Tanie loty Husavik Arbon

Tanie loty Burgos Kardla

Tanie loty QATAR AIRWAYS Durban