X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Ateny Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Ateny Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Ateny Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Ateny Katowice

Przewodnik po lotach Lufthansa Ateny Katowice

Tanie latanie – kilka sposobów

Tanie loty Ateny - Katowice Lufthansa są możliwe i w trakcie organizowania szybkiego wypadu, i w trakcie przemyślania urlopu zawczasu. Trzeba trochę uporu i kilku chwil spędzonych na reaserchu w internecie, żeby odszukać najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Na przelotach można sporo oszczędzić. Dowiedz się, jak to zrobić.

Zakup biletów z wyprzedzeniem

Rzecz jasna zakup biletów na długo przed wylotem sprawi, że loty będą najmniej kosztowne. Badania mówią, że najmniejszy koszt poniesiesz za bilety kupione na około 60 dni przed podróżą. Możesz także liczyć na tańsze bilety, kupując w promocji kilka dni przed wyjazdem. Najdroższych ofert możesz spodziewać się w dzień wyjazdu.

Najlepsza pora na wylot

Wpływ na cenę ma czas rezerwowania miejsc i czas, w którym zaplanowany został przelot. W Europie i w stronę Stanów Zjednoczonych tanie loty odbywają się w okresie pomiędzy północą a 5 rano. W tym czasie jest bardzo mało podróżnych, zatem znajdziesz najtańsze bilety.

Ta reguła brzmi inaczej podczas lotów do państw azjatyckich. Być może wiąże się to szczególnie z długością przelotu, w tym wypadku nocne przeloty są o wiele droższe. Na tanie loty Ateny - Katowice Lufthansa możesz załapać się przede wszystkim rano.

Weekend z początkiem w czwartek

Zapewne nie zdziwisz się, że najkosztowniejsze rejsy są w piątek i sobotę. W końcu wiele osób wylatuje od razu po pracy. Dlatego jeśli tylko masz taką możliwość, zarezerwuj wylot w czwartek. Dodatkowo to będzie miłe rozbudowanie wypadu, a przy tym zaoszczędzisz sporą kwotę! Jeśli nie wybierasz się na weekend, poszukaj rejsów we wtorek. Badania twierdzą, że jest to najtańszy dzień.

Wybranie tanich lotów Ateny - Katowice Lufthansa to najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów wyjazdu. Pozwoli to na urozmaicenie wyjazdu –odłożone pieniądze możesz wydać na odwiedzenie najbardziej interesujących atrakcji turystycznych.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kasos Island Martigny

Tanie loty Rorschach Delemont

Tanie loty Sitia Orzola

Tanie loty Weinfelden Resita

Tanie loty Ciudad Real Bildudalur

Tanie loty Kluż-Napoka Segovia

Tanie loty La Palma Varberg

Tanie loty Utrecht Nassjo

Tanie loty Presov La Chaux-De-Fonds

Tanie loty Bruksela Regina

Tanie loty Sata International Faro