gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Kavala

już od 1065 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kavala

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kavala
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 lip (nie)
Aegean Air
Kavala
03 sie (sob)
Aegean Air
Warszawa
20 lip (sob)
Aegean Air
Kavala
03 sie (sob)
Aegean Air
Warszawa
21 lip (nie)
Aegean Air
Kavala
01 sie (czw)
Aegean Air
Warszawa
21 lip (nie)
Aegean Air
Kavala
05 sie (pon)
Aegean Air
Warszawa
22 lip (pon)
Aegean Air
Kavala
03 sie (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Kavala

Przewodnik po lotach Ateny Kavala

Latanie Ateny - Kavala kobiet ciężarnych – fakty i mity

Młode mamy spodziewające się dziecka zazwyczaj nie planują rezygnować z wyjazdu czy odwiedzin u rodziny. Często po prostu muszą dostać się na drugą stronę świata, więc wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. I chociaż dużo mam waha się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści rozwiewają obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze twierdzą, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie powinna być wymówką do zrezygnowania z przelotu. Pomimo to zanim wyruszysz w podróż należy zasięgnąć porady i poznać pozwolenie specjalisty. W końcu samolot to inne środowisko. Warto nabrać pewności, że ciąży nic nie zagraża.

Kolejną kwestią jest strach przed promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Ateny - Kavala stosują bramki działające na fale elektromagnetyczne. Dlatego są o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość mimo to odmówić prześwietlania i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze najczęściej stawiają warunki co do podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Ateny - Kavala i regularne linie lotnicze umożliwiają loty kobietom ciężarnym tylko do pewnego momentu. Zazwyczaj jest to 34 tc, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu możesz potrzebować także formularze wypełnione przez specjalistę. Powinny się tak znaleźć informacje o historii ciąży, które mogą okazać się pomocne dla załogi samolotu, jakby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Ateny - Kavala.