X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Kos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Kos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Kos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ateny Kos

Przewodnik po lotach Ateny Kos

Co ma prawo znaleźć się w walizce w czasie lotu Ateny - Kos

Jeśli mamy lecieć po raz pierwszy, bo w końcu do podróżowania skusiły nas tanie loty Ateny - Kos, to niewątpliwie namyślamy się, co możemy ze sobą wziąć, a czego brać nam nie wolno. Z tego powodu trzeba zajrzeć do specjalnych poradników, które na własnej witrynie prezentują przeróżne linie lotnicze. Wtedy będziemy mogli na ten temat zdobyć rzeczywiście znaczną wiedzę.

Co możemy posiadać w samolocie podczas lotu Ateny - Kos

Przede wszystkim okazujemy się być ciekawi, co można zabrać ze sobą na pokład samolotu w czasie lotu Ateny - Kos? Warto mieć świadomość, że mamy prawo zabrać trochę pożywienia, jeśli jest ono zapakowane przez producenta. W dodatku możemy zabrać odrobinę płynów, jednak nie więcej niż 1 litr, a poza tym powinny być w opakowaniach do 100 mililitrów. Te płyny muszą być zapakowane wspólnie, w przezroczystym woreczku, bo wówczas łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie ma tu znaczenia, czy wybierzemy regularnych przewoźników czy tanie loty Ateny - Kos, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

Podczas lotu Ateny - Kos leki możemy mieć

Nawet jeśli postanowimy zakupić bilet na najtańszy lot za , to i tak powinniśmy wiedzieć, że medykamenty do samolotu możemy wnieść. Zarówno te, które są dostępne bez recepty jak dla przykładu lek na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych drugich warto mimo wszystko posiadać zaświadczenie od doktora. Oczywiście powinniśmy mieć ich ze sobą tyle, ile rzeczywiście potrzebujemy w czasie wyjazdu, a więc jeżeli czeka nas trwająca krótko podróż , to nie należy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeżeli pragniemy na przelot Ateny - Kos wziąć więcej płynów, lub planujemy wziąć coś ostrego, to należy to zapakować do bagażu rejestrowanego. Wtedy będzie to leciało w luku bagażowym i będziemy mogli to przewieźć, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Ateny - Kos. Musimy jednak mieć świadomość, że bez względu na to, do którego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli zabrać ze sobą substancji łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że w domu powinny zostać wszelkiego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakiego rodzaju obostrzenia w odniesieniu do bagażu mają tanie loty Ateny - Kos i pozostali przewoźnicy. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej przedmiotów będziemy zmuszeni wyjąć z bagażu podczas kontroli i pozostawić na lotnisku.