gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Ateny Kraków

już od 1132 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Ateny Kraków

Bilety lotnicze Lufthansa Ateny Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
12 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
17 wrz (pon)
Lufthansa
Ateny
12 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
16 wrz (nie)
Austrian Airlines
Ateny
12 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
18 wrz (wto)
Lufthansa
Ateny
12 wrz (śro)
Lufthansa
Kraków
15 wrz (sob)
Lufthansa
Ateny
06 wrz (czw)
Lufthansa
Kraków
29 wrz (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Ateny Kraków

Przewodnik po lotach Lufthansa Ateny Kraków

Czy jest szansa wnieść leki na lot Ateny - Kraków linią Lufthansa

Jeżeli mieliśmy już kiedyś okazję korzystać z oferty linii lotniczych Ateny - Kraków linią Lufthansa, to bez wątpienia orientujemy się, jak trzeba zapakować bagaż. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to wygląda, które leki mamy możliwość ze sobą zabrać i czy możemy je trzymać w bagażu podręcznym? Powinniśmy sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy posiadali świadomość, że lot Ateny - Kraków linią Lufthansa przeminie nam miło oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym w czasie podróży Ateny - Kraków linią Lufthansa.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy bilet na tanie loty Ateny - Kraków linią Lufthansa, to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Oczywiście musimy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej siatce. Wtenczas wszystko pójdzie sprawniej, i będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że mieć mamy możliwość medykamenty bez recepty, które są udostępnione dla każdego oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy posiadać oświadczenie od doktora, bo może się sprawdzić w celu weryfikacji medykamentów.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Ale, musimy zabrać wyłącznie taką liczbę leków, która będzie nam faktycznie niezbędna podczas wycieczki. Tanie loty Ateny - Kraków linią Lufthansa zezwalają również na zabranie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli jakiś medykament jest aplikowany podskórnie, ale ich posiadanie także trzeba natychmiast przedstawić podczas kontroli. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak możemy mieć na pokładzie niezbędne leki przepisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo środek do dezynfekcji, jeśli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady związane z przewiezieniem leków, to będziemy wiedzieć, że możemy także posiadać ze sobą sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać w liniach lotniczych

jak to wygląda z przewożeniem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo być może będą musiały być w luku bagażowym. Jednak świadomość, że możemy zabrać na pokład leki oraz potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam w końcu bez problemów korzystać z propozycji, jaką posiadają dla wszystkich klientów tanie loty Ateny - Kraków linią Lufthansa.