X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Ateny Mediolan

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air France

Ateny Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air France Ateny Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air France Ateny Mediolan

Przewodnik po lotach Air France Ateny Mediolan

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z maluchami? Prezentujemy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno przelot Ateny - Mediolan linią Air France, jak i sam urlop przebiegną bez zakłóceń.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Jest to warunek konieczny niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód dla dziecka

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Podróżujcie bezpiecznie

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich maluchów. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, anulowanego połączenia, leczenia stomatologicznego czy transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Ateny - Mediolan linią Air France

Kilkugodzinna podróż samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Świetnym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wejściem na pokład.

Zawartość walizek

Planujesz z dziećmi lot Ateny - Mediolan linią Air France? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są także bandaż, środek na komary, krople do oczu czy elektrolity.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Chateau-D'Oex Wil

Tanie loty Wengen Mytilene

Tanie loty Schwyz Kuorevesi

Tanie loty Saudarkrokur Kasos Island

Tanie loty St Margrethen Huesca

Tanie loty Procida Kortrijk

Tanie loty Göteborg Oviedo

Tanie loty Buochs Kavala

Tanie loty Chur Fagurholsmyri

Tanie loty Uzbekistan Airways wylot z: Bukhara

Tanie loty Niżniewartowsk