X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Ateny Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Serbia

Ateny Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Serbia Ateny Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Serbia Ateny Mediolan

Przewodnik po lotach Air Serbia Ateny Mediolan

Czy chcemy z oferty Ateny - Mediolan korzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie częściej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To znaczy, że sporo osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do takiej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko przebiega ona właściwie oraz nie prezentuje żadnego zagrożenia, to na spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Ateny - Mediolan, rzecz jasna wiedząc o paru wytycznych.

Okres ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeśli pragniemy skorzystać z propozycji na najkorzystniejsze bilety , ale będziemy w ciąży, to warto mieć świadomość, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dziecko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie możemy latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Ateny - Mediolan jest zakazany także wcześniej, więc trzeba to zobaczyć. Poza tym, powinnyśmy przeczytać wytyczne danego przewoźnika , bo każdy z nich może mieć odmienne wytyczne w odniesieniu do lotów ciężarnych, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba posiadać przy sobie zaświadczenie od ginekologa, gdyż jedynie książka ciąży może nie starczyć, aby wpuszczono nas na lot Ateny - Mediolan.

Kiedy już będziesz w samolocie Ateny - Mediolan

Nie było zakazów do lotu, to świetnie! Teraz zapamiętaj, żeby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie będzie aż tak męcząca. W dodatku w czasie zapinania pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy, poproś o to załogę. Podczas przelotu Ateny - Mediolan jeśli to realne, wstawaj co pół godziny oraz przespaceruj się, ponieważ siedzenie w jednakowej pozie nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Ateny - Mediolan czasem proponują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc przy transporcie bagażu, dlatego warto się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Ateny - Mediolan namawiają do częstszego korzystania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, a także zapoznać się z regulaminem konkretnych przewoźników. Warto też sprawdzić zapisy w państwie do którego chcemy polecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuścić do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę czas rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mają możliwości robić.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Funchal Ronda

Tanie loty Eskilstuna Umea

Tanie loty Deventer Villars-Sur-Ollon

Tanie loty Nyon Santoryn

Tanie loty Holstebro Sligo

Tanie loty Dietikon Kavala

Tanie loty Stara Zagora Lorca

Tanie loty Lucerna Savonlinna

Tanie loty Lublana Örebro

Tanie loty Puente Genil Kalymnos Island

Tanie loty Ventspils Krajowa