X
Ładowanie...

Tanie loty Iberia Express Ateny Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Iberia Express

Ateny Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Iberia Express Ateny Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Iberia Express Ateny Mediolan

Przewodnik po lotach Iberia Express Ateny Mediolan

Czy możemy z lotu Ateny - Mediolan korzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz częściej, albo w sprawach służbowych albo prywatnie. To znaczy, że sporo kobiet namyśla się, czy ciąża nie jest tutaj zakazem do tej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli tylko rozwija się ona właściwie i nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zarezerwować tanie loty Ateny - Mediolan, oczywiście pamiętając o paru wytycznych.

Czas ciąży oraz zaświadczenie od ginekologa

Jeśli pragniemy skorzystać z propozycji na najtańsze bilety , lecz będziemy w ciąży, to warto wiedzieć, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Trzeba jednak wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników przelot Ateny - Mediolan będzie zabroniony także wcześniej, więc warto to sprawdzić. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić regulamin danego przewoźnika , bo każdy z nich ma inne założenia w odniesieniu do lotów kobiet w ciąży, jak również różne ułatwienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie dokument od lekarza, gdyż samodzielna książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na przelot Ateny - Mediolan.

Gdy już będziesz na pokładzie Ateny - Mediolan

Nie było przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! Teraz zapamiętaj, żeby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki temu wyprawa nie będzie aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapinania pasów dopilnuj, żeby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o to załogę. W czasie przelotu Ateny - Mediolan jeżeli to możliwe, wstawaj co 30 minut oraz przespaceruj się, ponieważ siedzenie w jednej pozie nie będzie zbyt miłym przeżyciem. Tanie loty Ateny - Mediolan czasem oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, jak również pomoc podczas transportu walizki, dlatego trzeba się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Ateny - Mediolan namawiają do częstszego używania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, jak również zapoznać się z wytycznymi konkretnych linii lotniczych. Warto też przejrzeć zapisy w państwie do którego pragniemy polecieć. Niektóre z nich, nie chcą wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, jeśli jest za chwilę czas rozwiązania, a tutaj linie lotnicze nic już nie mogą robić.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Joroinen Santiago De Compostela

Tanie loty Kjellerup Oradea

Tanie loty Paros Alvesta

Tanie loty Olten Umea

Tanie loty Belmullet Fagurholsmyri

Tanie loty Chur Visby

Tanie loty Timisoara Kastoria

Tanie loty Waedenswil Kitzbuehl

Tanie loty Antwerpia Helsinki

Tanie loty Wrocław Golden Arpt

Tanie loty QANTAS AIRWAYS wylot z: Bundaberg