X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Ateny Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Ateny Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze KLM Ateny Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje KLM Ateny Mediolan

Przewodnik po lotach KLM Ateny Mediolan

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą wyjazd z dziećmi? Prezentujemy najlepsze porady, dzięki którym zarówno podróż Ateny - Mediolan linią KLM, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Zatroszcz się o zdrowie malucha

Jest to warunek konieczny niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z dzieckiem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Przygotuj dokumenty

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa turystyczna

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w podróży. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, utraconych walizek, wizyty u stomatologa oraz powrotu do Polski. Obecnie polisę można wykupić przez internet, co bardzo ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Ateny - Mediolan linią KLM

Nie każdy maluch dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku niewielkie upominki przed wejściem na pokład.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Ateny - Mediolan linią KLM? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także plastry, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Milos Waedenswil

Tanie loty Odense Gavle

Tanie loty Kalymnos Island Gavle

Tanie loty Kristianstad Klagenfurt

Tanie loty Kauhava Olsztyn

Tanie loty Suceava Wenecja

Tanie loty Adelboden Storuman

Tanie loty Bruksela Chur

Tanie loty Madras Simferopol

Tanie loty Westjet wylot z: Providenciales

Tanie loty Svendborg Herning