X
Ładowanie...

Tanie loty z Aten na Mykonos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Ateny Mykonos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Mykonos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ateny Mykonos

Przewodnik po lotach Ateny Mykonos

Tanie loty Ateny Mykonos - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj tanie loty Ateny Mykonos i zrób rezerwację na tanie bilety lotnicze już dziś. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki tanich lotów z Aten na Mykonos, z rozkładem na pełny tydzień.


Tanie loty Ateny Mykonos - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to, aby dokonać rezerwacji na tanie loty Ateny Mykonos? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:

    W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz Ateny, jako miasto, z którego chciałbyś wylecieć do Mykonos: 
    W kalendarzach wybierz terminy Twojego taniego lotu Ateny Mykonos.
    Wskaż liczbę pasażerów na trasie Ateny Mykonos.
    Kliknij SZUKAJ!


Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości taniego lotu Ateny Mykonos, warto rezerwować z FRU.PL. Z Aten na Mykonos, podróż potrwa co najmniej 1 godzinę. Najlepsze tanie bilety Ateny Mykonos, można kupić już od 185 zł.

Tanie loty Ateny Mykonos Sky Express
Tanie loty Ateny Mykonos Volotea

Tanie loty Ateny Mykonos - Pozostałe miasta wylotu:

Na Mykonos poza Atenami, możesz lecieć również z miast Polski:

Tanie loty Gdańsk Mykonos
Tanie loty Kraków Mykonos
Tanie loty Warszawa Mykonos
Tanie loty Wrocław Mykonos

 

Tanie loty Ateny Mykonons - Organizujemy lot będąc w ciąży?

Sporo pań okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, to nie muszą się hamować, jeśli chodzi o używanie z radości życia. To właśnie powoduje, że coraz więcej ciężarne decydują się na tanie loty Ateny - Mykonos, chcąc sporo zwiedzić. Ale czy to bezpieczne? A jeżeli tak, to na co muszą być przygotowane ciężarne, tak żeby mieć gwarancję, że przelot Ateny - Mykonos przebiegnie spokojnie oraz bez zbędnych stresów?

Tanie loty Ateny Mykonons - Zaświadczenie od lekarza na lot 

Co ważne, zanim będziemy korzystać z możliwości i zamówimy bilet w atrakcyjnej kwocie , trzeba spotkać się z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on jakichś zakazów, żebyśmy mogły skorzystać z przelotu Ateny - Mykonos. Trzeba go także poprosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym wpisze okres danej ciąży, bo niektóre linie lotnicze mają swoje ograniczenia. W większości przypadków nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i wyżej.

Tanie loty Ateny Mykonons - Co trzeba zrobić podczas lotu Ateny - Mykonos

Jeśli pragniemy mieć pewność, że lot Ateny - Mykonos będzie dla nas przyjemny, to powinnyśmy wiedzieć o kilku wytycznych. Co kilkanaście minut warto wstać oraz przejść się po pokładzie. Warto też wybierać miejsca z brzegu, ponieważ może się okazać, że co chwilę będziemy szły do łazienki. Czasami także decydując się na tanie loty Ateny - Mykonos będziemy miały pierwszeństwo w czasie wchodzenia na pokład. W miarę możliwości, trzeba także wybrać taki lot, jaki będzie trwać stosunkowo krótko . W czasie zapięcia pasów, powinnyśmy poprosić pracownika załogi o pomoc, tak żeby przechodziły one niżej niż brzuch oraz go nie uciskały.

Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań, tanie loty Ateny - Mykonos okazują się być dozwolone także dla ciężarnej. Jeśli odpowiednio się przyszykujemy do takiej podróży, może się okazać, że minie ona przyjemnie oraz bez żadnych komplikacji. Ale wpierw spotkajmy się z naszym lekarzem, a jeżeli będziemy lecieć za granicę, to trzeba się nauczyć kilku przydatnych zwrotów, takich jak na przykład „mam skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie ciężarnych w samolocie, posiadają poszczególne linie lotnicze.