gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Mykonos

już od 1144 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Mykonos

Bilety lotnicze Ateny Mykonos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
21 wrz (pią)
Lot bezpośredni
Mykonos
07 paź (nie)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Mykonos

Przewodnik po lotach Ateny Mykonos

Organizujemy przelot Ateny - Mykonos będąc w ciąży?

Sporo pań okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, to nie muszą się hamować, jeśli chodzi o używanie z radości życia. To właśnie powoduje, że coraz więcej ciężarne decydują się na tanie loty Ateny - Mykonos, chcąc sporo zwiedzić. Ale czy to bezpieczne? A jeżeli tak, to na co muszą być przygotowane ciężarne, tak żeby mieć gwarancję, że przelot Ateny - Mykonos przebiegnie spokojnie oraz bez zbędnych stresów?

Zaświadczenie od lekarza na lot Ateny - Mykonos

Co ważne, zanim będziemy korzystać z możliwości i zamówimy bilet w atrakcyjnej kwocie , trzeba spotkać się z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on jakichś zakazów, żebyśmy mogły skorzystać z przelotu Ateny - Mykonos. Trzeba go także poprosić o odpowiednie zaświadczenie, w którym wpisze okres danej ciąży, bo niektóre linie lotnicze mają swoje ograniczenia. W większości przypadków nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i wyżej.

Co trzeba zrobić podczas lotu Ateny - Mykonos

Jeśli pragniemy mieć pewność, że lot Ateny - Mykonos będzie dla nas przyjemny, to powinnyśmy wiedzieć o kilku wytycznych. Co kilkanaście minut warto wstać oraz przejść się po pokładzie. Warto też wybierać miejsca z brzegu, ponieważ może się okazać, że co chwilę będziemy szły do łazienki. Czasami także decydując się na tanie loty Ateny - Mykonos będziemy miały pierwszeństwo w czasie wchodzenia na pokład. W miarę możliwości, trzeba także wybrać taki lot, jaki będzie trwać stosunkowo krótko . W czasie zapięcia pasów, powinnyśmy poprosić pracownika załogi o pomoc, tak żeby przechodziły one niżej niż brzuch oraz go nie uciskały.

Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań, tanie loty Ateny - Mykonos okazują się być dozwolone także dla ciężarnej. Jeśli odpowiednio się przyszykujemy do takiej podróży, może się okazać, że minie ona przyjemnie oraz bez żadnych komplikacji. Ale wpierw spotkajmy się z naszym lekarzem, a jeżeli będziemy lecieć za granicę, to trzeba się nauczyć kilku przydatnych zwrotów, takich jak na przykład „mam skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie ciężarnych w samolocie, posiadają poszczególne linie lotnicze.