X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Mytilene

już od 627 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mytilene

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mytilene
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 sty (pią)
Aegean Air
Mytilene
08 lut (pią)
Aegean Air
Ateny
19 gru (śro)
Lot bezpośredni
Mytilene
26 gru (śro)
Lot bezpośredni
Ateny
19 gru (śro)
Lot bezpośredni
Mytilene
29 gru (sob)
Lot bezpośredni
Ateny
20 gru (czw)
Lot bezpośredni
Mytilene
26 gru (śro)
Lot bezpośredni
Ateny
20 gru (czw)
Lot bezpośredni
Mytilene
29 gru (sob)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Mytilene

Przewodnik po lotach Ateny Mytilene

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Ateny -Mytilene i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera na pokład? Sprawdź nasz poradnik!

Kiedy obsługa może nie wpuścić pasażera na pokład?

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed wyjazdem do bardziej odległych krajów. Przed Tobą lot Ateny -Mytilene, a może masz inne plany? Podstawowa zasada wskazuje na to obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych personelu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z zawartością walizek. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak igły, ostrza, materiały wybuchowe.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Przewoźnik powinien jednak traktować podróżnych z odpowiednim szacunkiem i najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń przed lotem Ateny -Mytilene pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.