X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Patras

już od 213 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Patras

Przewodnik po lotach Ateny Patras

W czasie lotu Ateny - Patras będziemy posiadać swoje prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że podczas lotu Ateny - Patras tak jak i w różnych przypadkach, posiadamy swoje prawa, jednak też i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze zanim wejdziemy na pokład samolotu, tak abyśmy potrafili z nich skorzystać, ponieważ wówczas będziemy mieli gwarancję, że taki lot przeminie nam naprawdę spokojnie.

Poznajmy się z regulaminem linii lotniczych

Powinniśmy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych ma własny kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeżeli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć zalecenia załogi, to możemy być usunięci, albo nie wpuszczeni na lot Ateny - Patras. Dodatkowo, nie będzie nam wówczas przysługiwała rekompensata.

Co jeśli lot Ateny - Patras będzie opóźniony?

Jeśli nasz samolot Ateny - Patras będzie spóźniony, lub przeniesiony na kolejny dzień, to linie lotnicze mają za zadanie zorganizowania nam wyżywienia, a także noclegu w sytuacji długiego oczekiwania. Przy locie anulowanym, powinien nam wyszukać kolejne dogodne połączenie oraz opłacić konieczność jego rezerwacji. Ta zasada obowiązuje nawet wtenczas, kiedy decydujemy się na tanie loty Ateny - Patras, wyjątkiem będzie, jeśli w kodeksie który mamy do podpisania, przewoźnik określi inaczej.

Zagubiono nasz bagaż w czasie przelotu Ateny - Patras?

Jeśli został zagubiony nasz bagaż w czasie podróży samolotem Ateny - Patras to także będzie należała nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu istotne, że płaciliśmy za lot tak niską wartość . To do przewoźnika będzie należało właściwe zaopiekowanie się naszym bagażem podczas przelotu i to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest wykupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wówczas nawet rezerwując tanie loty Ateny - Patras, mamy gwarancję, że ta kwestia zostanie załatwiona dość prędko.

Podczas podróży samolotem Ateny - Patras mamy również obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie istotne czy lecimy długą trasą czy być może wybraliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas każdego lotu mamy nie tylko prawa, lecz również obowiązki. Będzie należało do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę oraz okazanie potrzebnych pism. Dokładne słuchanie załogi i stosowanie się do jej próśb. Jak również zastosowanie się do wytycznych, jakie mają tanie loty Ateny - Patras odnośnie rzeczy przewożonych w naszym bagażu.

Jeżeli pragniemy, żeby taki lot Ateny - Patras minął rzeczywiście miło. To przez cały czas powinniśmy pamiętać o tym, że posiadamy swoje prawa i powinny być one respektowane. Lecz mamy także określone obowiązki więc powinniśmy je wypełnić z należytym zaangażowaniem.