gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Ateny Praga

już od 159 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
14 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
16 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
19 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Praga
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lis (śro)
Ryanair
Praga
28 lis (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Ateny Praga

Przewodnik po lotach KLM Ateny Praga

Czy mamy możliwość wnieść tabletki na przelot Ateny - Praga linią KLM

Jeśli posiadaliśmy już kiedyś możliwość korzystać z propozycji przewoźników Ateny - Praga linią KLM, to z pewnością wiemy, w jaki sposób trzeba spakować bagaż. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy przewieźć ze sobą leki? Wiemy, w jaki sposób to działa, jakie leki mamy możliwość ze sobą wziąć oraz czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy posiadali pewność, że lot Ateny - Praga linią KLM przeminie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnego stresu.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas podróży Ateny - Praga linią KLM.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Ateny - Praga linią KLM, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki możemy mieć w bagażu podręcznym. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak też powinniśmy je mieć w osobnej siatce. Wtenczas kontrola pójdzie szybciej, więc będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada jest taka, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla każdego oraz te na receptę. Przy tych drugich, warto mieć zaświadczenie od doktora, bo ma możliwość się przydać przy konieczności sprawdzenia leków.

Czy będzie ograniczenie na ich liczbę?

W przypadku medykamentów w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, powinniśmy zabrać wyłącznie taką ilość medykamentów, która będzie nam faktycznie potrzebna podczas wycieczki. Tanie loty Ateny - Praga linią KLM pozwalają również na zabranie na pokład małych, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że nasz medykament jest podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również powinniśmy natychmiast przedstawić podczas kontroli. Nie mniej, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy posiadać ze sobą potrzebne leki przepisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w warunki związane z przewożeniem leków, to będziemy wiedzieć, że możemy również mieć ze sobą sprzęt medyczny. Ale trzeba spytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może będą musiały lecieć w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę wziąć ze sobą leki oraz potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam w końcu bez problemów korzystać z oferty, jaką mają dla swoich podróżnych tanie loty Ateny - Praga linią KLM.