X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Ateny Praga

już od 1116 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Ateny Praga

Bilety lotnicze Swiss Ateny Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
21 lip (sob)
Swiss
Praga
30 lip (pon)
Austrian Airlines
Ateny
23 lip (pon)
Swiss
Praga
30 lip (pon)
Austrian Airlines
Ateny
21 lip (sob)
Swiss
Praga
27 lip (pią)
Lufthansa
Ateny
21 lip (sob)
Swiss
Praga
29 lip (nie)
Lufthansa
Ateny
21 lip (sob)
Swiss
Praga
28 lip (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Ateny Praga

Przewodnik po lotach Swiss Ateny Praga

Nie bójmy się przesiadania w czasie latania Ateny - Praga

Planując lecieć na urlop, zazwyczaj rozglądamy się na połączenia bezpośrednie. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, uzyskujemy znaczniejszą gwarancję, że nasz bagaż razem z nami, dotrze do miasta finalnego. Ale, opłaca się jednak zapanować nad strachem oraz zobaczyć, w jaki sposób wyglądają loty z przesiadkami. Być może strach ma spore oczy, a znając kilka podstawowych wytycznych, nie będziemy się bać. Szczególnie, że wybierając latanie z przesiadkami, możemy mieć tanie loty Ateny - Praga, a dodatkowo może pojawić się sposobność na obejrzenie kolejnego miasta.

W jakim momencie proponowane są przesiadki?

Warto mieć świadomość, że przesiadki okażą się być nam zaoferowane, gdy odległość między miastem startu a docelowym będzie naprawdę znaczna. Lub kiedy lecimy do rzadko odwiedzanych miejsc. Być może, że wybierając przelot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na krótki przelot, lecz za to możemy zyskać coś odmiennego. Zamiast przesiadywać przez parę godzin w samolocie, dostaniemy możliwość robienia zakupów w sklepie wolnocłowym, spożycia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a także czasem wyjścia z lotniska i zwiedzenia miasta. Przez skorzystanie z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaproponowane tanie loty Ateny - Praga, dlatego trzeba na spokojnie przeanalizować daną ofertę.

O czym musimy myśleć zamawiając lot Ateny - Praga

Jeżeli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie będziemy potrzebować wizy. Niektóre kraje chociażby USA domagają się wizy tranzytowej, jeżeli musimy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też zobaczyć jak przemieszczać się po lotnisku, na którym będziemy mieli się przesiadać. Tutaj dużo podpowiedzi odnajdziemy na portalu danego lotniska. W wielu przypadkach bagaż jest przekładany z samolotu do samolotu bez obecności pasażera, przez to warto się upewnić czy będzie dobrze oklejony.

Może się okazać, że są nam zaoferowane tanie loty Ateny - Praga, podczas których będziemy mieli przesiadkę. Warto czytać o tym, zobaczyć które linie lotnicze mogą w tym brać udział, a także jaka będzie najniższa cena biletu. Jeżeli będziemy odpowiednio przygotowani, to dane przesiadki nie staną się dla nas niczym złym.