gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Vueling Airlines Ateny Praga

już od 1914 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vueling Airlines

Ateny Praga

Bilety lotnicze Vueling Airlines Ateny Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
23 lip (pon)
Vueling Airlines
Praga
27 lip (pią)
Vueling Airlines
Ateny
24 lip (wto)
Vueling Airlines
Praga
27 lip (pią)
Vueling Airlines
Ateny
24 lip (wto)
Vueling Airlines
Praga
28 lip (sob)
Vueling Airlines
Ateny
22 lip (nie)
Vueling Airlines
Praga
27 lip (pią)
Vueling Airlines
Ateny
23 lip (pon)
Vueling Airlines
Praga
28 lip (sob)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vueling Airlines Ateny Praga

Przewodnik po lotach Vueling Airlines Ateny Praga

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz podróż Ateny - Praga linią Formosa Airlines i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Rozważ wynajęcie samochodu! Jak wygląda ostateczny koszt usługi? Czy opłaty zależą od wieku kierowcy? Sprawdź nasz poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - krajowe czy międzynarodowe

Wypożyczenie auta podczas wycieczki do Włoch, Norwegii czy Chorwacji wielkie możliwości. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy uwielbiają samodzielnie eksplorować nieznane tereny, to przy zamawianiu biletu na lot Ateny - Praga linią Formosa Airlines koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Wcześniej należy oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia samochodu jest uznawany w państwie, do którego się udajesz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy używać polskiego dokumentu, a w innych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Benzyna, ubezpieczenie i kaucja

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena wypożyczenia, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od marki auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Podróżni zazwyczaj mają do dyspozycji auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele podmiotów obliguje podróżnych do wykupienia polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane ze zniszczeniem auta. Trzeba też pamiętać, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem samochodu.

Ograniczenia w wynajęciu samochodu

Firmy oferujące wynajem pojazdy zazwyczaj wymagają od turystów posiadania karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości państw obowiązują restrykcyjne ograniczenia wiekowe.