X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Sabiha Gokce

już od

03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Sabiha Gokce

Bilety lotnicze Ateny Sabiha Gokce

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Sabiha Gokce

Przewodnik po lotach Ateny Sabiha Gokce

Czy w czasie wycieczki Ateny - Sabiha Gokcen będziemy odczuwać jetlag?

Jeśli planujemy przelot samolotem, to przeważnie martwimy się przeróżnymi sprawami. Czy będziemy mogli kupić najkorzystniejszy bilet, czy będziemy mogli korzystać z krótkiego czasu przelotu. Zastanawiamy się, czy dobrze się odprawimy, czy nie zgubimy walizki. Jednak rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego połączeniu Ateny - Sabiha Gokcen, ma szansę wystąpić jetlag.

Z jakiego powodu przy dalekich trasach Ateny - Sabiha Gokcen pojawia się jetlag

Namyślamy się co to takiego? To zmęczenie, zirytowanie, bóle głowy i trudności z koncentracją, jakie pojawiają się, gdy nasz lot Ateny - Sabiha Gokcen będzie miał miejsce przez parę stref czasowych. Wtedy organizm musi stracić parę godzin – jeśli lecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te kilka godzin zyskuje – jeśli polecimy na zachód, co odczuje słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Ateny - Sabiha Gokcen oraz wiedząc, że przelecimy przez kilka stref. Trzeba sprawdzić, co robić aby to nieprzyjemne odczucie było minimalne.

Co gdy lecimy Ateny - Sabiha Gokcen na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Ateny - Sabiha Gokcen i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to trzeba zacząć kłaść się odrobinę później spać. W ten sposób jeszcze przed podróżą przyzwyczaimy organizm do zmiany. Gdy już znajdziemy się na pokładzie, warto robić wszystko, aby nie zasnąć. Możemy spacerować po pokładzie, pić wodę, jeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na wzięcie przekąsek na pokład, więc należy przygotować sobie idealny posiłek już prędzej, żeby okazał się być rozbudzający. Jeżeli już lot Ateny - Sabiha Gokcen dobiegł końca, to nie ulegnijmy zmęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Świetnym planem będzie spacer w promieniach słońca, łatwiej pokonamy chęć położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Ateny - Sabiha Gokcen

Lot Ateny - Sabiha Gokcen z zachodu na wschód?

Gorszy dla naszego ciała będzie lot Ateny - Sabiha Gokcen z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, warto położyć się prędzej do spania i tak samo prędzej wstawać. Tutaj podczas przelotu Ateny - Sabiha Gokcen warto będzie spać, a dopomogą nam w tym posiłki bogate w węglowodany, i ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu na miejsce, warto dać sobie dzień na przestawienie się i próbujmy się dostosować do panujących tam godzin snu i jedzenia.

Kiedy mamy już wykupione tanie loty Ateny - Sabiha Gokcen i nie chcemy, żeby jetlag popsuł nam wyjazd. To trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Nie pijmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na dworze. Po wejściu na pokład przestawmy zegarek na godzinę, która będzie u celu, wtedy też prościej się do niego przyzwyczaimy.