gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Samos

już od 966 zł
25 gru 01 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Samos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Samos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lut (wto)
Lufthansa
Samos
17 lut (nie)
Aegean Air
Warszawa
05 lut (wto)
Lufthansa
Samos
18 lut (pon)
Aegean Air
Warszawa
03 lut (nie)
Lufthansa
Samos
18 lut (pon)
Aegean Air
Warszawa
05 lut (wto)
Lufthansa
Samos
15 lut (pią)
Aegean Air
Warszawa
05 lut (wto)
Lufthansa
Samos
19 lut (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Samos

Przewodnik po lotach Ateny Samos

Kobieta w ciąży w podróży Ateny -Samos- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Ateny - Samos i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Ateny -Samos - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na szybkie wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu regulacje posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Ateny -Samos był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki wybierz te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.