X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Santoryn

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Santoryn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Santoryn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ateny Santoryn

Przewodnik po lotach Ateny Santoryn

Lecimy Ateny - Thira - w jaki sposób zapakować bagaż podręczny?

Sporo ludzi, nawet takich dla których tanie loty Ateny - Thira nie są pierwszym lotem, ma problem z zapakowaniem swego bagażu podręcznego. To oznacza, że czasami są zmuszeni dokupywać bagaż w luku bagażowym, lub są zmuszeni rezygnować z wzięcia pewnych rzeczy. Jednak jeżeli będziemy znali warunki przygotowywania takiego bagażu, to stanie się to prostsze. Lecz zapamiętajmy, że przeróżni przewoźnicy mają określone dla niego różne rozmiary i różną wagę. Warto się więc dowiedzieć, jakie warunki będą obowiązywały w czasie danego przelotu Ateny - Thira.

O czym musimy pamiętać przygotowując bagaż podręczny na podróż Ateny - Thira

Przede wszystkim, bardziej się opłaca, jeżeli zrezygnujemy z walizki a w zastępstwie weźmiemy torbę podróżną. Jest ona na pewno bardziej elastyczna, a więc prościej będzie nam do niej zmieścić potrzebne w czasie lotu Ateny - Thira rzeczy. W dodatku jeśli nie mamy szansy czegoś schować, ponieważ będziemy przekraczać wówczas zasady nałożone przez tanie loty Ateny - Thira, to możemy włożyć na siebie więcej warstw ubrań. Jeśli mamy jakieś sporo ważące buty, to dobrze będzie je założyć na siebie, aby nie przeciążały bez potrzeby naszego bagażu podręcznego.

Co kupimy na miejscu?

Bez wątpienia mnóstwo rzeczy, szczególnie kosmetyków jesteśmy w stanie otrzymać już na miejscu. Przez to zamiast zajmować nimi bagaż podczas podróży Ateny - Thira, najlepiej będziemy działać, jeżeli kupimy je po dotarciu na miejsce. Ma szansę się wtedy okazać, że nie tylko nie będziemy przepłacać za walizkę, lecz także niektóre z tych rzeczy możemy dostać taniej.

Niektóre przedmioty pokazujemy podczas odprawy na przelot Ateny - Thira

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że niektóre przedmioty musimy zaprezentować podczas odprawy. Dlatego bez względu czy wybieramy regularne linie lotnicze czy decydujemy się na tanie loty Ateny - Thira, laptopy, czytniki e-booków jak i smartfony powinniśmy mieć na samym wierzchu. Tak żeby prosto je można było wyjąć do pokazania. To znacznie skróci czas odprawy i ograniczy ilość nerwów, które stracimy.

Warto spytać bardziej doświadczonych podróżników o to, jak pakują własny bagaż, zwłaszcza jeżeli planują zabrać ze sobą na lot Ateny - Thira tylko ten podręczny. To istotne, bo tanie loty Ateny - Thira za bagaż rejestrowany biorą zazwyczaj dość sporą opłatę, dlatego jeżeli będzie taka szansa. Bierzmy tylko bagaż podręczny.