X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Siros

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ateny Siros

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Siros

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Siros

Przewodnik po lotach Ateny Siros

Loty z przesiadkami – zalety tego rozwiązania

Jeśli chcesz zobaczyć najatrakcyjniejsze miejsca na świecie, jednocześnie korzystając z rejsy tanich lotów Ateny - Syros, musisz przygotować się na przesiadki. Nie jest może zbyt komfortowe, jednak rejs z przesiadkami często posiada bardzo wiele zalet. Dowiedz się, z jakiego powodu od czasu do czasu trzeba zdecydować się na taką opcję i w jaki sposób zaplanować loty z przesiadkami.

Zalety lotów łączonych, czyli zaoszczędź pieniądze

Może wydawać się to bardzo zaskakujące, rejsy z przesiadkami są dużo tańsze, niż jeden przelot od razu do celu. Po pierwsze z tego względu, że proponują je tanie loty na trasie Ateny - Syros, ale to nie wszystko. Zaskakująco niedrogie przesiadki można znaleźć korzystając z usługi Smart Connection, umożliwiającą wyszukanie lotów łączonych w twoim zasięgu.Wykorzystanie tego rodzaju usługi pozwoli obciąć wydatki o 60%. Na dodatek nie trzeba przeszukiwać wyszukiwarek i samodzielnie znajdować wszystkich połączeń. Usługa przeprowadzi to bez twojego udziału – błyskawicznie będziesz mógł wyświetlić łączną trasę i jednym kliknięciem zabukujesz miejsca.

Organizacja przesiadek

To jasne, że kupując przelot z przesiadkami trzeba przemyśleć kilka potencjalnych problemów. Co ważne musisz tak wszystko rozplanować, byś miał pewność, że zdążysz na przesiadkę. W przypadku opóźnień pomocne okażą się linie lotnicze – mają obowiązek znalezienia ci miejsca w następnym samolocie. Ale i tak musisz przewidzieć odpowiedni odstęp w czasie. 30 minut to najmniej czasu, abyś mógł przedostać się do innej bramki i to jedynie w przypadku, że masz jeden bilet i zdecydowałeś się jednego przewoźnika tanich lotów Ateny - Syros. Inaczej musisz odprawić się za każdym razem przed wylotem.

Interesującym patentem jest zrobienie sobie długiego postoju. Nie musisz spędzać czasu w terminalu, nawet kilka godzin pozwoli ci na to, byś odwiedzić miasto, w którym czekasz. Z tego względu na miejsce przesiadki planuj ciekawe miejsca.