X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Skiathos

już od 1314 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Skiathos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Skiathos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 cze (nie)
Aegean Air
Skiathos
10 cze (nie)
Aegean Air
Warszawa
23 cze (sob)
Austrian Airlines
Skiathos
30 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
01 cze (pią)
Lufthansa
Skiathos
09 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
04 cze (pon)
Lufthansa
Skiathos
09 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
22 cze (pią)
Lufthansa
Skiathos
30 cze (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ateny Skiathos

Przewodnik po lotach Ateny Skiathos

Czy możemy palić papierosa na trasie Ateny - Skiathos

Osoby, które są uzależnione od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy mogą palić podczas podróży Ateny - Skiathos. Warto się z tą kwestią poznać trochę wcześniej, szczególnie że niektórzy są pewne, iż będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na portalach linii lotniczych, lecz również na przeróżnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Ateny - Skiathos nie możemy palić

Musimy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem jako jedyni. Być może będą z nami dzieciaki, albo kobiety w ciąży, nie mówiąc już o osobach niepalących. Dlatego właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Ateny - Skiathos wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam i nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, odnosi się on zarówno do tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć wyrazisty zapach.

Co jeżeli podczas lotu Ateny - Skiathos zapalimy?

Jeżeli mimo zakazu skusimy się na palenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Nawet wybierając tanie loty Ateny - Skiathos musimy mieć wiedzę, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że palimy. Za to złamanie zakazu grozić nam może grzywna, lub nawet kara aresztu, więc lepiej się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy takiego przelotu Ateny - Skiathos bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u takiego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy wieźć papierosy na trasie Ateny - Skiathos?

Namyślamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Ateny - Skiathos oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie będziemy mogli zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały wyjazd bez notorycznej walki z chęcią zapalenia.

Musimy się zorientować, jakie będą zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, a także ich transportowania. Wówczas z właściwym wyprzedzeniem, możemy się nastawić na zasady panujące w czasie latania.