X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Skiatos

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Ateny Skiatos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Skiatos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ateny Skiatos

Przewodnik po lotach Ateny Skiatos

Czy możemy palić papierosa na trasie Ateny - Skiathos

Osoby, które są uzależnione od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy mogą palić podczas podróży Ateny - Skiathos. Warto się z tą kwestią poznać trochę wcześniej, szczególnie że niektórzy są pewne, iż będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na portalach linii lotniczych, lecz również na przeróżnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Ateny - Skiathos nie możemy palić

Musimy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem jako jedyni. Być może będą z nami dzieciaki, albo kobiety w ciąży, nie mówiąc już o osobach niepalących. Dlatego właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Ateny - Skiathos wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam i nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, odnosi się on zarówno do tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć wyrazisty zapach.

Co jeżeli podczas lotu Ateny - Skiathos zapalimy?

Jeżeli mimo zakazu skusimy się na palenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Nawet wybierając tanie loty Ateny - Skiathos musimy mieć wiedzę, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że palimy. Za to złamanie zakazu grozić nam może grzywna, lub nawet kara aresztu, więc lepiej się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy takiego przelotu Ateny - Skiathos bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u takiego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy wieźć papierosy na trasie Ateny - Skiathos?

Namyślamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Ateny - Skiathos oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie będziemy mogli zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały wyjazd bez notorycznej walki z chęcią zapalenia.

Musimy się zorientować, jakie będą zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, a także ich transportowania. Wówczas z właściwym wyprzedzeniem, możemy się nastawić na zasady panujące w czasie latania.