X
Ładowanie...

Tanie loty Ateny Sofia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Ateny Sofia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ateny Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ateny Sofia

Przewodnik po lotach Ateny Sofia

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Ateny - Sofia

Decydując się na wakacje z biurem podróży automatycznie wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz urlop samodzielnie, możesz potrzebować turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Ateny - Sofia, nie wahaj się dopłacić trochę pieniędzy za polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najważniejsze okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Ateny - Sofia, czy korzystasz z usług standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza zarówno samą podróż, i czas pobytu.

Polisa najczęściej odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – jednak przewożąc droższe rzeczy, należy dodatkowo je ubezpieczyć. Ponadto daje ci możliwość na powrót do Polski w momencie choroby i zwróci ci środki wydane na leczenie poza krajem, lub w razie, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz korzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Ma je w ofercie większości firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zniknie i będziesz musiał szukać go, masz zagwarantowane wypłacenie pieniędzy.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje także polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać stratę na biletach i przymus wynajęcia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a sięgając po ubezpieczenie, jesteś pewien zwrotu dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Ateny - Sofia znacznie podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka suma.