X
Ładowanie...

Tanie loty Auckland Budapeszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lut 19 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Auckland Budapeszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Auckland Budapeszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Auckland Budapeszt

Przewodnik po lotach Auckland Budapeszt

Tanie loty Auckland - Budapeszt z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Czasami nie masz możliwości do celu dotrzeć jedną linią. A czasami zwyczajnie okazuje się, że rejsy z przesiadkami są o wiele tańsze i atrakcyjniejsze. Zdecydowanie nie ma powodów do obaw. Poznaj wszystko, co trzeba dowiedzieć się o lotach kilkoma samolotami na trasie Auckland - Budapeszt.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach regularnych, zazwyczaj wszystkie przesiadki znajdują się na jednym bilecie. To sprawia, że przechodzisz odprawę tylko raz i przy pierwszej otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Auckland - Budapeszt czasami jednak traktują każdą zmianę samolotu jako inny lot. W tym przypadku należy odprawić się za każdym razem. Podczas gdy przesiadka jest zaplanowana w kraju wymagającym wiz, powinieneś także znaleźć czas na kontrolę.

Sam widzisz, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Auckland - Budapeszt nie są ani trochę męczące. Ponadto, to czasami wspaniały sposób na kupienie tańszych biletów. Opcja Smart Connection pozwala na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Upust sięga mniej więcej 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest właśnie powód, który zastanawia turystów. To rzeczywiście stresująca sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu potrzebują na odnalezienie się na lotnisku? Zazwyczaj sami przewoźnicy to obliczają. Rzadko wydarza się tak, że trzeba natychmiast udać się do następnego samolotu. Z reguły spokojnie będziesz mógł jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze chętnie zaoferują ci pomoc i zarezerwują ci siedzenie w następnym samolocie.

W opcji Smart Connection z reguły przesiadka to kilka godzin. Jednak nie obawiaj się, nie jest to stracony czas. Postoje przypadają w najpiękniejszych miejscach na ziemi. Możesz odwiedzić pełen uroku Mediolan czy klimatyczną Pragę i spokojnie przyjechać znów na lotnisko.