X
Ładowanie...

Tanie loty Austin Gatwick Arpt

już od 130 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Gatwick Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Gatwick Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
14 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
09 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
14 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
10 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
14 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
23 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
11 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
14 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austin Gatwick Arpt

Przewodnik po lotach Austin Gatwick Arpt

Uszkodzenie torby w trakcie lotu Austin - London (Gatwick)

Lecisz samolotem i na lotnisku okazało się, że walizka została zniszczona? Niżej przedstawiamy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii dbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne informują o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia torby  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest sprawcą szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana turysta musi udowodnić, że doszło do uszkodzenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie walizki w podróży do Austin - London (Gatwick)- wskazówki dla podróżującego

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Austin - London (Gatwick) warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego przewoźnika, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku należy uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia bagażu przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.