X
Ładowanie...

Tanie loty Austin Zurych

już od 2872 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Zurych

Bilety lotnicze USA Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Fort Lauderdale
24 cze (pon)
American Airlines
Zurych
08 lip (pon)
American Airlines
Fort Lauderdale
25 cze (wto)
American Airlines
Zurych
08 lip (pon)
American Airlines
Fort Lauderdale
26 cze (śro)
American Airlines
Zurych
08 lip (pon)
American Airlines
Fort Lauderdale
20 cze (czw)
American Airlines
Zurych
04 lip (czw)
American Airlines
Miami
19 cze (śro)
American Airlines
Zurych
04 lip (czw)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austin Zurych

Przewodnik po lotach Austin Zurych

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Austin - Zurych

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli wybierasz się w podróż samemu, możesz potrzebować turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Austin - Zurych, nie wahaj się dopłacić kilka złotych za polisę. Sprawdź, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego może okazać się bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Oczywiście najbardziej konieczne okazuje się standardowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy wybierasz tanie loty Austin - Zurych, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Najmniejsze ubezpieczenie turystyczne wlicza zarówno rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może również uchronić cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – jednak biorąc ze sobą wartościowe przedmiotu, warto uzupełniająco objąć je polisą. Na dodatek daje ci możliwość na powrót do Polski w momencie zachorowania i odda ci pieniądze przeznaczone na pobyt w szpitalu za krajem, lub wtedy, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Ma je w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zniknie i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz pewne odzyskanie kosztów.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. To niezwykle intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość wypłacenia dodatkowo wydanych środków. Nie bój się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Austin - Zurych znacznie podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża kwota.