X
Ładowanie...

Tanie loty Baia Mare Bukareszt

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Baia Mare Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Baia Mare Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Baia Mare Bukareszt

Przewodnik po lotach Baia Mare Bukareszt

Osoba paląca na pokładzie samolotu podczas rejsu Baia Mare - Bukareszt

Palenie jest nałogiem, który ciężko przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny lot samolotem bez możliwości puszczania maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych pasażerów, jak chociażby najmłodszych i kobiet w ciąży, nie pozwalają na używanie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Baia Mare - Bukareszt i pakując wakacyjną walizkę.

Wyroby tytoniowe surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palacze w samolotach nie byli czymś niezwykłym, jednak były to czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkiem inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, więc jeżeli lubimy palić i planujemy podróż samolotem, musimy liczyć się z przymusowym odpoczynkiem od papierosa na czas podróży Baia Mare - Bukareszt. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Baia Mare - Bukareszt, czy podróże rejsowymi przewoźnikami – zasady wszędzie będą równie surowe. Co ważne: zakaz palenia dotyczy w równym stopniu zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – wszędzie jest to zakazane!

Podróżnym czasami wydaje się, że w czasie lotu Baia Mare - Bukareszt mogą schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To naturalnie niemożliwe, gdyż w pokładowych łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Nie warto usiłować obejść regulaminu, gdyż zakończy się to nie tylko napomnieniem, ale też karą finansową. Przy locie samolotem przydatne mogą być gumy i inne preparaty zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeżeli boimy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierajmy wariant podróży z przesiadką. Wcale nie musi to być drogie: można przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet jest najtańszy , ale także ile trwa podróż z określonymi liniami .

Przewozimy papierosy podczas rejsu Baia Mare - Bukareszt

Jeśli wybieramy tanie loty Baia Mare - Bukareszt i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy wziąć ze sobą swoje papierosy, aby nie nabywać ich na miejscu. Szczególnie, że w niektórych krajach są one naprawdę kosztowne, a nie zawsze będą nam smakować. Nim zapakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z przepisami celnymi wiążącymi się z transportem produktów tytoniowych. W przypadku wkładów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w bagażu podręcznym.