X
Ładowanie...

Tanie loty Baia Mare Jassy

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Baia Mare Jassy

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Baia Mare Jassy

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Baia Mare Jassy

Przewodnik po lotach Baia Mare Jassy

Jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem?

Od czasu do czasu zwyczajnie to jedyne rozwiązanie – należy wziąć ze sobą psa lub kota na drugi koniec świata. Kiedy zostawienie ulubieńca w domu jest niemożliwe, można rzecz jasna przetransportować go samolotem. Jednakże w tym przypadku jest dużo reguł i obostrzeń, które musisz znać. Podpowiadamy, jak przygotować się do rejsu ze zwierzęciem.

Ulubieńcy w tanich lotach Baia Mare - Iasi

Większość linii lotniczych, również tanich lotów Baia Mare - Iasi, zezwala na przewożenie zwierząt. Zawsze pociąga to za sobą dodatkowe opłaty. Lecieć może tylko kot i pies, czasami także tchórzofretka. Koszty i sposób podróżowania zwierzęcia wynika z kilku aspektów, z reguły najważniejsza jest jego rozmiar. Niewielke zwierzaki, a więc takie, które łącznie z transporterem są lżejsze niż 6 kg, mogą być wniesione na pokład. Wszystkie większe będą musiały podróżować w luku bagażowym.

Ważne dokumenty i formalności

Zanim wyjedziesz najpierw musisz upewnić się, czy zabierany pupil posiada wszystkie ważne dokumenty. Najistotniejsze jest to, że musi być zaczopowany. Wyłącznie w takim wypadku w ogóle zostanie wpuszczony do samolotu.

Rzecz jasna ważne są także przebyte obowiązkowe szczepienia. Zwierzak musi mieć ważne szczepienie przeciw wściekliźnie, a informacje na ten temat muszą znaleźć się w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Lot zwierzaka w tanich lotachBaia Mare - Iasi

Zabierając zwierzę ze sobą do samolotu lub oddając je do luku bagażowego, musisz kupić mu odpowiednią klatkę. Musi być dość duża, zatem typowe transporterki dostępne w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka musi być na tyle duża, by pies czy kot mógł w niej swobodnie wyprostować się i obrócić się.

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Baia Mare - Iasi