X
Ładowanie...

Tanie loty Baia Mare Konstanca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Baia Mare Konstanca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Baia Mare Konstanca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Baia Mare Konstanca

Przewodnik po lotach Baia Mare Konstanca

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Wybierasz się na urlop Baia Mare - Constanta i zastanawiasz się, jakie przedmioty należy spakować do torby, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem? Sprawdź nasze wskazówki i bądź przygotowany na każdą przygodę.

Dowód osobisty i karta EKUZ

Bez odpowiedniego dokumentu możemy w ogóle nie wyjechać na urlop. Na wakacje należy zabrać ze sobą paszport, często potrzebna okazuje się także wiza. Przed Tobą lot Baia Mare - Constanta? Jeżeli chcesz zarezerwować na miejscu pojazd nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego uprawnienia. Natomiast turyści uprawnieni do zniżek, powinni zapakować do walizki odpowiednią legitymację np. emeryta - dzięki stosownemu dokumentowi wstęp do obiektów sakralnych będzie tańszy.

Odzież i akcesoria

Odpowiednia odzież to jeden z najważniejszych elementów każdej torby podróżnej. Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży, zabierz ze sobą szorty, bielizna, kapelusz, komfortowe buty, okrycie wierzchnie, a także strój kąpielowy, wiatrówka, czy parasol. Dzięki zapakowaniu niezbędnych rzeczy będziesz czuć się swobodnie w czasie urlopu.

Podróżna apteczka

Leki i środki medyczne to następny punkt naszej urlopowej listy. Do podstawowych leków należą tabletki przeciwgorączkowe, na chorobę lokomocyjną, wapno musujące, kremy z SPF, a także plastry czy krople do oczu. Bierzesz leki na przewlekłe choroby, np. nadciśnienie, nadczynność tarczycy lub astmę? Nie zapomnij o zabraniu ze sobą środków na receptę.

Elektronika i sprzęt do aktywnego wypoczynku

Lubisz aktywny wypoczynek? Kupiłeś bilety na lot Baia Mare - Constanta? Jeśli przed Tobą dużo pieszych wycieczek, nie zapomnij o zabraniu ze sobą tzw. multitoola czy karimaty. Osoby wybierające egzotyczne kierunki powinny zapakować do walizki buty do pływania. Na każdym wyjeździe przydatna okaże się też nowoczesna technologia - aparat, słuchawki czy nawigacja.