X
Ładowanie...

Tanie loty Baltimore Piza

już od 151 zł
27 mar 03 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Baltimore Piza

Przewodnik po lotach Baltimore Piza

Uszkodzenie torby podczas lotu Baltimore - Piza

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że walizka została zniszczona? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o bagaż turystów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty mówią o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za szkody bagażu  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W sytuacji gdy bagaż jest rejestrowany organizator lotu ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana turysta musi udowodnić, że doszło do uszkodzenia z winy linii lotniczych.

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu do Baltimore - Piza- porady dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Baltimore - Piza warto zapoznać się z warunkami zgłaszania reklamacji do danego organizatora lotu, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy obsługi, na lotnisku należy uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez przewoźnika jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.