X
Ładowanie...

Tanie loty Baltimore Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 mar 17 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Baltimore Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Baltimore Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Baltimore Warszawa

Przewodnik po lotach Baltimore Warszawa

Podróż  Baltimore - Warszawa z pupilem na pokładzie

Przed Tobą lot Baltimore - Warszawa i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do przewozu pupili.

Obligatoryjna  zgoda  linii lotniczych

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem aprobaty organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko określona ilość zwierząt. Nieliczne tanie linie lotnicze oraz większa część rejsowych linii lotniczych dają zgodę na przewóz zwierząt. W trakcie rezerwacji lotu Baltimore - Warszawa trzeba poinformować linie lotnicze o chęci zabrania ze sobą pupila, tak aby linie lotnicze doliczył koszt oraz przekazał warunki transportu.

Niezbędne formalności potrzebne do przewozu pupila

Przed wyjazdem upewnij się, że masz obligatoryjne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia lotu.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą posiadać wszczepiony dedykowany mikroczip a jego numer wklejony do paszportu.

Immunizacja

Koty oraz tchórzofretki muszą mieć szczepienie przeciwko wściekliźnie, a data immunizacji nie może być wcześniej niż data wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Transport pupila z Baltimore do Warszawa

Najczęściej niewielkie koty przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby pupil mógł wstać, kłaść się i obrócić i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Baltimore do Warszawa

Wszyscy przewoźnicy zezwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych opłat.Regulamin przewozu jest tożsamy, jak w przypadku transportu innych psów.