X
Ładowanie...

Tanie loty Bangalore Kijów

już od

05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bangalore Kijów

Bilety lotnicze Bangalore Kijów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bangalore Kijów

Przewodnik po lotach Bangalore Kijów

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy kompendium wiedzy dla pasażerów. Jak przygotować psa lub kota do podróży samolotem Bangalore -Kijów?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Kupiłeś bilety na lot Bangalore -Kijów, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli chcesz przewieźć psa w kabinie pasażerskiej, pamiętaj o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - przede wszystkim paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe na terenie całej UE. Planujesz podróż Bangalore -Kijów? Ważna informacja - czasie lotu kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a kot musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do zamknięcia - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie spokojniejszy.