X
Ładowanie...

Tanie loty Bangkok Billund

już od 160 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Billund

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Billund
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
23 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
25 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
12 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bangkok Billund

Przewodnik po lotach Bangkok Billund

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla turystów

Orgaznizuejsz lot samolotem do Bangkok - Billund i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Bangkok - Billund, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, płynu do płukania ust, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Bangkok - Billund. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Bangkok - Billund nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Bangkok - Billund masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.