X
Ładowanie...

Tanie loty QATAR AIRWAYS Bangkok Katowice

już od 126 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Katowice

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Katowice
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
09 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
12 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
09 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
14 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS Bangkok Katowice

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS Bangkok Katowice

W jaki sposób spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Bangkok - Katowice linią Qatar Airways?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy posiadali pewność, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Bangkok do Katowice musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę i wszelkie kosztowne rzeczy, nawet wtedy, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Bangkok - Katowice linią Qatar Airways oferują nam możliwość wzięcia na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo dokupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Bangkok - Katowice linią Qatar Airways

Jeśli bierzemy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Bangkok - Katowice linią Qatar Airways nie posiadają limitu co do wagi klientów, a więc nie będzie problemów, abyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a ostateczny limit na nie to 1 litr.

Każda linia ma własne reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, musimy pamiętać, że każda linia ma własną politykę bagażową. Dlatego trzeba zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że przewoźnicy proponujący tanie loty Bangkok - Katowice linią Qatar Airways, posiadają dość spore ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie zobaczyć, które przedmioty mogą się pojawić w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości i masę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.