X
Ładowanie...

Tanie loty Bangkok Ko Samui

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Bangkok Ko Samui

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bangkok Ko Samui

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bangkok Ko Samui

Przewodnik po lotach Bangkok Ko Samui

Egzotyczne piękno Tajlandii nikogo nie pozostawi obojętnym. Jednak sama podróż do Bangkoku to za mało. Zobacz też jeden z najpiękniejszych regionów Tajlandi - Koh Samui - dzięki tanim lotom Bangkok-Koh Samui. Wybierając samolot, oszczędzasz czas i stawiasz na wygodę. Komunikacja naziemna w Tajlandii i przeprawy promowe między wyspami nie tylko zabierają cenne chwile urlopu, które można spędzić na nieziemsko pięknych plażach Koh Samui, ale też narażają podróżników takich jak Ty na niewygody i ścisk.

Tanie loty z Warszawy do Koh Samui- jak szukać tanich lotów

Tanie loty Bangkok Koh Samui

Jeśli zwiedzasz Tajlandię i zależy ci na poruszaniu się między poszczególnymi regionami kraju samolotem, dobrym wyjściem będzie wcześniejsza rezerwacja lotów. Na FRU.PL możesz znaleźć naprawdę tanie loty bezpośrednie z Bangkoku do Koh Samui – warto jednak pamiętać o szukaniu ich z odpowiednim wyprzedzeniem. Zacznij planować swoją podróż na kilka miesięcy przed, a upolujesz najlepsze promocje. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 907 zł, najkrótszy lot trwa tylko 1h 5min.
Szukanie lotów, nawet tak egzotycznych jak te na trasie Bangkok-Koh Samui na naszej stronie jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że wpiszesz miasto, z którego lecisz, cel podróży, datę wylotu i liczbę pasażerów. Gotowe – tanie latanie jest naprawdę proste!

Tanie loty z Bangkoku do Koh Samui - linie lotnicze

Na trasie Bangkok – Koh Samui kursują linie lotnicze:

Tanie loty z Bangkoku do Koh Samui - lotniska

Port lotniczy Koh Samui - lotnisko w Koh Samui, należące do Bangkok Airways i obsługujące loty tych linii. Wyróżnia je oryginalny wygląd – lotnisko zostało tak zaprojektowane, żeby współgrać ze swoim egzotycznym otoczeniem.

Dojazd z lotniska Port lotniczy Koh Samui

Koh Samui Shuttle Service – z lotniska odjeżdżają pojazdy GO Airport Shuttle i Super Shuttle, które dowożą pasażerów do żądanego miejsce.
Shared Minivan - w jednym vanie musi być co najmniej 5 pasażerów. Dojazd do Big Buddha to koszt wysokości 100 BHT.
Private Minivan Taxi - nieco droższe prywatne vany zapewniają komfortowy przejazd do różnych części Koh Samui. Dojazd do Big Buddha to koszt wysokości 500 BHT.
Taksówki - postoje taksówek znajdują się w pobliżu hali przylotów. Dojazd do posągu Big Buddha to koszt wysokości 500 BHT.

Tanie loty z Bangkoku do Koh Samui - przewodnik po atrakcjach

Koh Samui

Koh Samui to raj dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas na rajskich plażach. Zajmują tutaj aż 26 km! Najbardziej znane znajdują się w miastach Chawang i Lamai, które są także najbardziej rozrywkowymi miejscami wyspy. Na Koh Samui warto także zajrzeć do Morskiego parku narodowego Ang Thong. Ikoną wyspy jest 15-metrowa rzeźba przedstawiająca Buddę, nazywana po prostu Big Buddha.

Tanie loty z Bangkoku do Koh Samui - kiedy lecieć?

Na Koh Samui przyjeżdżają przede wszystkim wielbiciele wygrzewania się na plażach i sportów wodnych. Od grudnia do sierpnia temperatury utrzymują się na poziomie 28-32 stopni. Sezon turystyczny przypada na miesiące lipiec-sierpień. Dobrym czasem na odwiedzenie wyspy są miesiące maj-czerwiec – wtedy na wyspie jest mniej turystów, można więc liczyć na zakwaterowanie w dobrym standardzie i dobrych cenach.

Tanie loty Bangkok-Koh Samui - wizy

Przy okazji szukania przez Ciebie lotów Bangkok-Koh Samui, przypominamy o tym, że przy okazji podróży nie przekraczającej 30 dni, nie musisz mieć wizy do Tajlandii. To co musisz mieć to bilet powrotny, paszport ważny jeszcze 6 miesięcy oraz potwierdzenie posiadania conajmniej 10 000 THB na osobę.