X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Bandżul

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 mar 17 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Bandżul

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Barcelona Bandżul

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Barcelona Bandżul

Przewodnik po lotach Barcelona Bandżul

Lot  Barcelona - Banjul ze zwierzęciem na pokładzie

Przed Tobą lot Barcelona - Banjul i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej przedstawiamy warunki jakie są wymagane do przewozu zwierząt.

Obligatoryjna  zgoda  przewoźnika

Transport pupila wymaga za każdym razem aprobaty przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko z góry ustalona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych dają zgodę na przewóz psów. Podczas rezerwacji lotu Barcelona - Banjul trzeba poinformować organizatora lotu o chęci wzięcia ze sobą zwierzęcia, tak aby linie lotnicze doliczył opłatę oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe formalności potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed podróżą sprawdź, że posiadasz obligatoryjne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia kryteria do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą posiadać wszczepiony dedykowany mikroczip a jego ciąg cyfr wklejony do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin immunizacji nie może być wcześniejsza niż termin wprowadzenia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Transport zwierzęcia z Barcelona do Banjul

Najczęściej nieduże zwierzęta przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby pies mógł wstać, położyć się i obrócić i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Barcelona do Banjul

Wszystkie linie lotnicze pozwalają na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych opłat.Regulamin przewozu jest tożsamy, jak w sytaucji transportu innych zwierząt.