X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Budapeszt

już od 124 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
08 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
03 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Budapeszt

Przewodnik po lotach Barcelona Budapeszt

Kobieta w ciąży w podróży Barcelona -Budapeszt- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Barcelona - Budapeszt i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Barcelona -Budapeszt - istnieją jednak istotne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścitwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Barcelona -Budapeszt był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.