X
Ładowanie...

Tanie loty Barcelona Heathrow Arpt

już od 876 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Barcelona Heathrow Arpt

Bilety lotnicze Barcelona Heathrow Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
06 cze (sob)
KLM
Londyn
10 cze (śro)
KLM
Barcelona
06 cze (sob)
KLM
Londyn
13 cze (sob)
KLM
Barcelona
07 cze (nie)
KLM
Londyn
10 cze (śro)
KLM
Barcelona
07 cze (nie)
KLM
Londyn
11 cze (czw)
KLM
Barcelona
07 cze (nie)
KLM
Londyn
13 cze (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Barcelona Heathrow Arpt

Przewodnik po lotach Barcelona Heathrow Arpt

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, hałas, nieznana sytuacja – to jest na pewno stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed wylotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Barcelona - London (Heathrow), obsługują bilety elektroniczne. Nie trzeba nic zabierać, wystarczy tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie twój plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, umieść tam również neseser, płaszcz lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Barcelona - London (Heathrow)

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednak należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a cała struktura ciasno zwiniętych bluzek nie była rozwalona.

Na wierzchu zapakuj ważne dokumenty – i tak będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zrób tak, by żeby na górze była i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry bagażu należy położyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby burzyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy możesz wziąć na pokład w tanich lotach Barcelona - London (Heathrow).